Pielęgnacja Włosów Domowym Sposobem Exclusive

Exclusive to nie tylko produkty do pielęgnacji włosów (o czym pisaliśmy w artykuliku „Produkty Exclusive Paris do pielęgnacji włosów”), ale także zabiegi, oddziałujące na włosy, skórę głowy i samopoczucie osoby podlegającej tejże pielęgnacji. Dodajmy, że to usługi luksusowe, wyjątkowe, świadczone w elitarnych salonach fryzjerskich, posiadających certyfikat Exclusive, przez fryzjerów-konsultantów wyszkolonych w Instytucie Exclusive.

Zabiegi pielęgnacyjne Exclusive zwane są Rytuałami, a każdy z owych Rytuałów składa się z Gestów i masaży. I tak Gest 1. to kąpiel włosów w aromatycznym szamponie Exclusive, połączona z delikatnym masażem skóry głowy przy zastosowaniu specjalnych produktów kąpiących. Gest 2. to pielęgnacja włosów i skóry głowy – aplikowanie odpowiednich specyfików poprzez masaż, co nadaje włosom wigor, czyni je zdrowszymi, pełnymi wewnętrznego blasku. Gest 3. to stylizacja fryzury, również przy użyciu innowacyjnych (i rewelacyjnych) formuł produktów Exclusive.

A co przy tym niezwykle istotne: fryzjer-konsultant, nim przystąpi do zabiegów, wykonuje fachową diagnozę i określa, co włosom i skórze głowy danej Klientki (lub Klienta) potrzeba, w czym jest problem, i stosuje odpowiednie specyfiki. Przykładowo – innymi produktami pielęgnuje się włosy suche, cienkie i łamliwe, innymi włosy przetłuszczające się, a innymi skórę głowy z łupieżem (przecież rodzajów łupieżu też jest kilka). Ponoć Exclusive – jako ekspert od włosów i skóry głowy – ma na wszystko sposób. Oczywiście, fryzjer-konsultant dla każdego indywidualnie stworzy specjalny program pielęgnacyjny produktami Exclusive do samodzielnego stosowania w domu.